Łożyska dla przemysłu i AGD

W tym zakresie oferujemy łożyska z najwyższej półki firmy  FAG której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem- oraz tanie łożyska dobrej jakości marki KG, WHX, MGK, DPI, MW. Od ręki dostępne łożyska w szerokim asortymencie, pozostałe sprowadzamy w ciągu 24 godz i dowozimy do siedziby klienta w aglomeracji katowickiej. Niektóre typy łożysk wymagają dłuższego czasu realizacji zamówienia. Zachęcamy do uzgodnienia zakresu asortymentowego przyszłych dostaw – pozwoli nam to zaspokoić Państwa potrzeby od ręki.

Łożyska samochodowe

 

Specjalizujemy się w zestawach naprawczych OPTIMAL oraz MAR  występujących w dwóch odmianach:

1.      grupa tańsza – z łożyskami odpowiednio OPTIMAL lub MGK.

2.      grupa droższa –  z łożyskami marki zalecanej przez producenta samochodu w zestawie .

Oprócz zestawów do naprawy kół samochodowych sprowadzamy na zamówienie inne łożyska do samochodów osobowych i dostawczych, łożyska sprzęgła, do alternatorów, skrzyń biegów i klimatyzatora; także łożyska do samochodów ciężarowych, naczep i autobusów.

 W tym zakresie oferujemy łożyska czołowych światowych marek jak Timken, FAG, NSK, oraz tańsze łożyska KG, WHX, MGK, DPI.

Przed zamówieniem prosimy sprawdzić dostępność łożysk – większość typów dostarczamy w ciągu dnia, inne w ciągu 24 godz, pozostałe w uzgodnionym terminie.

            Praktykujemy także sprzedaż wysyłkową łożysk.